Festiwal Smaku
533 993 337
biuro@unlimitedgroup.pl

Wsparcie dla biznesu - zasady współpracy

Ogólne zasady współpracy przy outsourcingu firmowym - wsparcie dla biznesu Lublin i nie tylko

 

1. Zrobimy rozeznanie rynku Twojej branży

Na podstawie wstępnego rozeznania rynku, które odbywa się podczas 2 tygodniowego okresu próbnego, na terenie Lublina, lub w innej części Polski, opracujemy strategię rozwoju biznesu dostosowaną do Twojego potencjału.

2. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt wsparcia dla firmy

Stworzony specjalnie dla Twojej firmy kompleksowy projekt rozwojowy, będzie zawierał proponowaną scieżkę postępowania dla osiągnięcia większego zysku i sukcesu twojej firmy. Zaproponujemy też szereg usług rozwojowych - doradztwo szkolenia, coaching dostosowanych do potrzeb twojej firmy.

Bazując na Twoich obserwacjach i doświadczeniach, opinii rynku oraz wiedzy i doświadczeniu naszych ekspertów wspólnie określimy korzystne dla waszego przedsiębiorstwa wsparcie i ewentualne działania naprawcze.

3. Przeszkolimy twoich pracowników

Stwarzamy Ci idealną możliwość, by nauczyć swoich pracowników bezpośrednio od praktyków i specjalistów w danej branży.

Prowadzone przez trenerów naszego zespołu Unlimited Centrum Szkoleń szkolenia są niezwykle interesujące i maksymalnie angażują uczestników. Zakres szkoleń i doradztwa jest rozszerzony o umiejętności nie tylko zawodowe, ale i personalne, co jest gwarancją wszechstronnego rozwoju Twojego pracownika. Tak przeszkolony pracownik to niezastąpiony współrealizator sukcesu Twojej firmy.

Istnieje możliwość dofinansowania ze środków unijnych usług rozwojowych: doradztwa i szkoleń w ramach Podmiotowego Systemu Finansowania usług, ponieważ jako firma szkoleniowa jesteśmy wpisani do Bazy Usług Rozwojowych.

Zapraszamy do kontaktu

Szczegółowe warunki współpracy ustalamy podczas bezpośredniego spotkania w dogodnym dla Ciebie miejscu

Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team