Festiwal Smaku
533 993 337
biuro@unlimitedgroup.pl

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Firma Unlimited Group Polska w ramach której funkcjonuje serwis www.cs.unlimitedgroup.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.

Każdego klienta serwisu www.cs.unlimitedgroup.pl i użytkownika serwisów oraz publikacji należących do firmy Unlimited Group Polska obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: Firma Unlimited Group Polska w ramach której funkcjonuje serwis www.cs.unlimitedgroup.pl nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników swoich serwisów.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisów, należacych do Unlimited Group Polska oraz nie nabywać produktów i usług oferowanych tę firmę.

Dane osobowe

W czasie korzystania z serwisów należących do firmy Unlimited Group Polska, w tym www.cs.unlimitedgroup.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

Zamawianie usług i produktów

Zamawianie usług i produktów oferowanych przez firmę Unlimited Group Polska wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych. Pola obowiązkowe są oznaczone.

Niezapowiedziane wiadomości

Serwis www.cs.unlimitedgroup.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości Serwis www.cs.unlimitedgroup.pl rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisów, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne serwisu  www.cs.unlimitedgroup.pl.

Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych serwisu  www.cs.unlimitedgroup.pl.

Informacje komercyjne są filtrowane w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie.

Jawne Dane osobowe

Dane osobowe podane na serwisach należących do firmy Unlimited Group Polska przy okazji wysyłania komentarzy, odpowiedzi na forum itp. są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Serwis www.cs.unlimitedgroup.pl nie ma możliwości zabezpieczenia użytkowników przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

Inne formularze osobowe

Formularze znajdujące się gościnnie na serwisach należących do Unlimited Group Polska i dotyczące usług, produktów, serwisów nieobsługiwanych przez Serwis www.cs.unlimitedgroup.pl nie podlegają Polityce Prywatności.

Partnerzy

Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są w serwisach należących do firmy Unlimited Group Polska.

Wyłączenie odpowiedzialności

Serwis www.cs.unlimitedgroup.pl aby pomagać w odnalezieniu i uczestnictwie interesującego odbiorcę szkolenia. Nie powinno się bezwarunkowo korzystać ze szkoleń, kursów, spotkań indywidualnych. Zawsze pamiętaj, aby daną propozycję dokładnie przeczytać i szczegółowo przeanalizować, gdyż może nie być odpowiednia do Twojej sytuacji.

Opinie wyrażone przez społeczność na forum, w komentarzach lub w inny sposób nie zawsze są zgodne z opinią firmy Unlimited Group Polska .

Serwis www.cs.unlimitedgroup.pl oraz jego redakcja nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Kupujący powinien być ostrożny odpowiadając na reklamę, bądź wysyłając pieniądze.

Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team