Festiwal Smaku
533 993 337
biuro@unlimitedgroup.pl

Jakość współpracy

Dlaczego dajemy gwarancję satysfakcji ?

Zależy nam na Twoich rezultatach, bo Twój sukces jest naszym sukcesem.

Jesteśmy specjalistami w outsourcingu sił sprzedaży. Tworzymy zespół, ambitnych, kreatywnych, stale podejmujących nowe wyzwania ludzi. Posiadamy bogate doświadczenie w różnych strukturach sprzedaży. Jeśli wyrazisz chęci będziemy rozwijać się razem z Twoją firmą i wspólnie osiągać sukcesy i zwiększać zyski.

 

>>> Zapraszamy Cię do współpracy

 

Nie ważne czy reprezentujesz firmę lokalną z Lublina czy ogólnopolską, każdego partnera traktujemy na równych zasadach.

 

"Możesz być pewny, że otrzymasz od Nas 100% zainteresowania i zaangażowania ponieważ wytrenujemy zespół sprzedażowy i przydzielimy koordynatora na wyłączność projektu Twojej firmy"

- Koordynator ds Sprzedaży

 

 

Liczne badania dowodzą, że preferujemy otaczać się ludźmi podobnymi do nas samych.

Zapewne dążysz do tego by być liderem na rynku w swojej branży, a być może już nim jesteś. My natomiast jesteśmy liderem w zakresie outsourcingu sprzedaży. Zastępujemy wyspecjalizowane siły sprzedaży, kompleksowo wspieramy i nadzorujemy pracę handlowców i telemarketerów. Sprawdź, o ile łatwiej, przyjemniej i bardziej efektywnie będzie Ci się współpracowało z profesjonalistami.

 

"Dokładamy wszelkich starań by nasze usługi cechowały się najwyższym stopniem profesjonalizmu, ale nie myśl, że jesteśmy najlepsi na rynku tylko sprawdź nas i przekonaj się jak wiele plusów przyniesie Ci ta współpraca"

- Sales Director UNLIMITED GROUP POLSKA

 

>>> Zapraszamy Cię do współpracy 

Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team