Festiwal Smaku
533 993 337
biuro@unlimitedgroup.pl

Zasady współpracy

Ogólne zasady współpracy przy outsourcingu sprzedaży

 

1. Zrobimy rozeznanie rynku Twojej branży

Na podstawie wstępnego rozeznania rynku, które zawsze odbywa się podczas 2 tygodniowego okresu próbnego, na terenie Lublina, lub w innej części Polski, opracujemy strategię sprzedaży dostosowaną do Twojego potencjalnego odbiorcy.

Okres próbny jest całkowicie bezpłatny, więc na współpracę z nami możesz zdecydować się dopiero wówczas, gdy rzeczywiście zauważysz potrzebne skorzystania z naszego outsourcingowego wsparcia sprzedażowo-marketingowego.

 

2. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt outsourcingu sprzedaży

Stworzony specjalnie dla Twojej firmy projekt sprzedaży, wraz z odpowiednimi kanałami dotarcia do klienta, przez telemarketing lub sprzedaż bezpośrednią, gwarantuje Ci stały kontakt z jedną i zawsze tą sama osobą koordynującą na okres trwania współpracy.

Przydzielony do Twojego projektu zespół sprzedażowy na podstawie ciągłego kontaktu z klientami Twojej firmy będzie skarbnicą aktualnych opinii Twoich klientów. Stwarza to niepowtarzalną możliwość na dostosowanie swojego produktu idealnie do potrzeb swoich odbiorców.

 

3. Przeszkolimy twoich pracowników

Stwarzamy Ci idealną możliwość, by nauczyć sprzedaży swoich pracowników bezpośrednio od praktyków i specjalistów w tym fachu.

Prowadzone przez trenerów naszego zespołu Unlimited Centrum Szkoleń szkolenia są niezwykle interesujące i maksymalnie angażują uczestników. Zakres szkoleń jest rozszerzony o umiejętności nie tylko zawodowe, ale i personalne, co jest gwarancją wszechstronnego rozwoju Twojego pracownika. Tak przeszkolony pracownik to niezastąpiony współrealizator sukcesu Twojej firmy.

Zapraszamy do kontaktu

Szczegółowe warunki współpracy ustalamy podczas bezpośredniego spotkania w dogodnym dla Ciebie miejscu

Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team